Interierové dveře PRÜM
Interierové dveře PRÜM

O značce PRÜM

Německá kvalita a preciznost 

Německý výrobce PRÜM sídlící ve městě Weinsheim používá prvotřídní materiály z certifikovaných zdrojů, nejmodernější technologie a výrobní procesy, vyspělý systém kontroly a vlastní vývoj nových modelů a nových materiálů, Tradice výroby dveří německého výrobce PRÜM se datuje od   roku 1970 s neustálým zdokonalováním výroby a rozšiřováním modelových řad dveří a povrchových úprav. denní produkce dveří a zárubní se pohybuje okolo 3500 ks dveří a 3200 ks zárubní.

Exkluzívní povrchové úpravy 

V nabídce najdete exluzívní povrchy, které nenabízí žádný jiný výrobce dveří. Nejžádanějším povrchem současnosti je CPL (střednětlaký laminát), který je vyhledáván pro své jedinečné vlastnosti - odolnost proti mechanickému poškození poškrábáním, oděrem, nárazem. Speciální vrchní vrstva povrchu zajišťuje rovněž odolnost proti teplu, vlhku a znečištění. Souhrn těchto vlastností dělá z CPL dveří ideální řešení pro všechny interiéry. jako alternativu lze zvolit dveře dýhované nebo s povrchem v bílém laku.

Vyspělá konstrukce výrobků 

Konstrukce dveří a zárubní společně s pečlivě vybíraným certifikovaným vstupním materiálem zaručuje vysokou kvalitu těchto výrobků. Nejmodernější výrobní technologie umožňuje oblou (tzv. postformingovou) hranu na dveřích i zárubních. Oblá hrana je bezpříplatku na všech modelových řadách včetně výchozí řady Standard. Vnitřní výplň dveřního křídla tvoří dutinová dřevotříska DTD - výplň RS. Ta zaručuje vynikající rozměrovou stabilitu dveří - jako vnitřní výplň je tedy použita právě deska DTD a nikoli papírová voština.

Rozmanitý sortiment a atypy 

PRÜM nabízí rozmanitý sortiment - kombinací různých modelů a povrchů za použití různých typů skel, zasklívacích lišt a doplňků si můžete vytvořit jedinečné dveře pro Váš interiér, dveře budou vyrobeny právě pro Vás, nebudete nuceni vybírat ze skladových dveří.Významnou výhodou je rovněž možnost vyrobit atypické tvary a rozměry dveří, vyřešíte tak např. dveře s úkosem do podkrovních prostor. PRÜM nabízí také široký sortiment celoskleněných dveří a několik typů posuvných systémů.