Dveře a zárubně

Pro Váš interiér

O DVEŘÍCH PRÜM

Německá kvalita a preciznost

Německý výrobce dveří a zárubní PRÜM sídlící ve městě Weinsheim používá prvotřídní materiály z certifikovaných zdrojů, nejmodernější technologie a výrobní procesy, vyspělý systém kontroly a vlastní vývoj nových modelů a materiálů. Tradice výroby dveří PRÜM se datuje od roku 1970 s neustálým zdokonalováním výroby a rozšiřováním modelových řad a povrchů. Denní produkce výroby se pohybuje kolem 3500 ks dveří a 3200 ks zárubní denně.

Exkluzívní povrchové úpravy

V nabídce najdete jedinečné povrchy - nejžádanějším povrchem současnosti je CPL (střednětlaký laminát), který je vyhledáván pro své jedinečné vlastnosti - odolnost proti mechanickému poškození poškrábáním, oděrem, nárazem. Speciální vrstva povrchu zajišťuje rovněž odolnost proti teplu, vlhku a znečištění. Souhrn těchto vlastností dělá z CPL povrchu dveří ideální řešení pro všechny interiéry. Jako alternativu lze zvolit dveře dýhované nebo v bílém laku.

Vyspělá konstrukce výrobků

Konstrukce dveří a zárubní společně s pečlivě vybíraným certifikovaným vstupním materiálem zaručuje vysokou kvalitu těchto výrobků. Nejmodernější výrobní technologie umožňuje oblou (tzv.postformingovou) hranu na dveřích i zárubních. Oblá hrana je bez příplatku na všech modelových řadách včetně výchozí řady Standard. Vnitřní výplň dveřního křídla tvoří standartně dutinová dřevotříska DTD - výplň RS. Ta zaručuje vynikající rozměrovou stabilitu dveří - jako vnitřní výplň používá PRÜM právě desku DTD a nikoli papírovou voštinu. PRÜM má dále ve výrobním programu inovativní hranu dveřního křídla Premiumkante - zesílenou hranu lze dodat ve vybraných površích a jedná se o ojedinělou inovaci dveří technologií Airtec.

Rozmanitý sortiment a atypy

PRÜM nabízí rozmanitý sortiment - kombinací různých modelů a povrchů za použití různých typů skel, zasklívacích lišt a doplňků si můžete vytvořit jedinečné dveře pro Váš interiér, dveře budou vyrobeny právě pro Vás, nebudete muset vybírat ze skladových dveří. Významnou výhodou je rovněž možnost vyrobit atypické tvary a rozměry dveří, vyřešíte tak např. dveře s úkosem do podkrovních prostor. PRÜM nabízí také bezfalcové dveře a široký sortiment celoskleněných dveří a několik typů posuvných systémů.

Katalogy                                              Kontaktujte nás

O dveřích PRÜM

Co nabízíme?

  • Kvalitní interierové dveře a zárubně
  • Technické poradenství při výběru
  • Odbornou montáž zakázky